نحوه نمایش مطالب: تاریخ | امتیاز | بازدیدها | نظرات | الفبایی
اطلاعات مطلب
  • بازديدها: 67978
  • نويسنده: hamidjon
  • تاريخ: 12 مرداد 1392
12 مرداد 1392

دستور العمل تهيه سمينار و پايان‌نامه كارشناسي ارشد

دسته بندی: کتابخانه دیجیتال » متفرقه

درود

 

تحقيق‌ مانند هر كار ديگري‌، دانشي‌ است‌ كه‌ مستلزم‌ شناخت‌ اصول، قواعد و روش‌ها مي‌باشد‌ و پژوهشگر با فراگرفتن‌ و قبول‌ كردن‌ آن‌ اصول‌، علاوه‌ بر اعتبار بخشيدن‌ به‌ دستاوردهاي‌ تحقيقاتي‌ خويش ‌و دستيابي‌ به‌ نتايج‌ جديد و مفيد در ساية‌ جستجو و كاوش‌ مستمر و بي‌وقفه‌، چه‌ بسا به‌ ترميم‌ خطاهاي ‌پيشين‌ خود يا ديگران‌ نيز توفيق‌ يابد.

هدف‌ اساسي‌ از تهيه اين دستورالعمل، دستيابي‌ به‌ الگويي‌ جامع‌ و استاندارد نمودن‌ چارچوب‌ تدوين‌ گزارش سمينار و پايان‌نامه کارشناسي ارشد است‌. فايل حاضر به گونه‌اي تدوين شده است که دانشجو خواهد توانست از آن بعنوان يک الگو  استفاده نمايد. در اين فايل الگو، سبك‌هاي  مختلفي متناسب با نيازهاي موجود در تدوين گزارش، تعريف شده‌ که در جاي خود به توضيح آنها پرداخته مي‌شود. الگوي ارائه شده ضمن ساده كردن كار دانشجويان در ارائه سريع و مناسب فعّاليّت خود بصورت حرفه‌اي ، سبك ارائه را در بين دانشجويان يكسان مي‌نمايد. در اين دستورالعمل، علاوه بر موارد فوق، در حدّ نياز به چگونگي استفاده از قابليّتهاي پيشرفته نرم‌افزار مايكروسافت ورد 2007 در انجام اين امر پرداخته شده است.

اين دستورالعمل با فرمت docx    در اختيار دانشجويان قرار مي‌‌گيرد. به دانشجويان اكيداً توصيه مي‌شود از فايل docx آن استفاده كنند كه فرمت پيش‌فرض نرم‌افزار مايكروسافت ورد 2007 مي‌باشد، و داراي پايداري نرم‌افزاري بيشتر و قابليّتهاي برتر از جمله در نگارش معادلات است. در صورتيكه كارهاي قبلي شما به فرمت doc است، براي اينكه از قابليّتهاي جديد برنامه بهرمند شويد بايد آنرا به فرمت docx تبديل نماييد. براي انجام اين كار به راحتي مي‌توانيد فايل قديمي خود را در محيط برنامه ورد 2007 باز كرده و تمامي متن آنرا انتخاب نموده و در اين فايل الگو كپي كنيد. سپس سبك هر پاراگراف (يا هر دسته پاراگرافها) را به سبك هاي تعريف شده تغيير دهيد.

 

برای مشاهده ی سرفصل مطالب و لینک دانلود فایل به ادامه ی مطلب رجوع کنید

  

 

اطلاعات مطلب
  • بازديدها: 39857
  • نويسنده: hamidjon
  • تاريخ: 29 مهر 1390
29 مهر 1390

سيستمهاي كنترل و سرپرستي داده(SCADA)

دسته بندی: علمی, کتابخانه دیجیتال

سلام.

چکیده ی مطلب:

SCADA، مخفف Supervisory Control and Data Acquisition، به معني سيستمهاي كنترل و سرپرستي داده، امروزه به طور گسترده در صنايع مختلف از جمله صنايع نفت و گاز، پتروشيمي، و برق آبي، براي سرپرستي داده هاي صنعتي مورد استفاده قرار مي گيرد. سيستم اسكادا، امكان مونيتور كردن و كنترل پروسسهايي كه در سايتهاي دوردست قرار گرفته اند را به اپراتور مي دهد. يك طراحي خوب سيستم اسكادا، با حذف نياز بازرسي مكرر پرسنل از سايتها، باعث صرفه جويي زيادي در وقت و هزينه مي گردد. در سالهاي اخير، اين سيستمها از نظر كاربري، قابليت گسترش، و كارايي پيشرفتهاي چشمگيري نموده و حتي براي پيچيده ترين سيستمهاي كنترلي، مانند آزمايشهاي فيزيكي، نيز گزينه اي بسيار مناسب به شمار مي روند.

 

سيستمهاي كنترل و سرپرستي داده(SCADA) 

ابر تگ‌ها: سيستمهاي كنترل و سرپرستي داده, SCADA, اسكادا, مونيتور كردن و كنترل, پايانه مركزي MTU, پايانه راه دور RTU, ابط انسان و ماشين(سيستم HMI)

اطلاعات مطلب
  • بازديدها: 73752
  • نويسنده: kiyanmajd
  • تاريخ: 1 اردیبهشت 1390
1 اردیبهشت 1390

کتاب الکترونیک دکتر رضوی

دسته بندی: کتب درسی, کتب درسی(زبان اصلی)

درود!

 

درس الکترونیک یکی از درسهای تعیین کننده در کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد و جز درسهایی است که سولات آن قربانی زیادی میگیرد! و این در صورتی است که فرد به مباحث تسلط کامل نداشته باشد. ولی لازمه ی داشتن تسط کامل به مباحث، داشتن یک رفرنس کامل است. رفرنسی که در این پست برای شما دوستان معرفی می کنم همان کتاب الکترونیک دکتر رضوی می باشد. اگر قصد شرکت در کنکور ارشد را دارید من مطالعه این کتاب را به شما توصیه می کنم، چرا که در چند سال اخیر این رفرنس مورد توجه طراحان قرار گرفته به طوری که  از تمرین های همین کتاب هم در سولات الکترونیک استفاده کردند.

 

الکترونیک بهزاد رضوی

 

در ضمن توجه داشته باشید که کتابی در این جا در اختیار شما قرار داده می شود به زبان انگلیسی می باشد، البته نگران نباشید متن کتاب کاملا روان بوده و از این لحاظ به مشکل بر نخواهید خورد.

 

لینک مستقیم دانلود کتاب با حجم 5.43 مگابایت


لینک دانلود کتاب الکترونیک


شاد و پیروز باشید!

^